logo_png (2).png
  • @akademisolar
  • @akademisolar
pngfind.com-cart-logo-png-891718.png

ANAHTAR TESLİM SOLAR SİSTEM TASARIMI

 

Müşterilerimizin projenin ve çevrenin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, düşük bakımla temiz, uygun fiyatlı enerji üretmesini sağlayan uyarlanabilir anahtar teslimi güneş fotovoltaik (PV) enerji çözümleri sunuyoruz.

Mühendislik, Tedarik ve İnşaat dahil olmak üzere anahtar teslim yaklaşıma sahip iyi tasarlanmış güneş enerjisi uygulamalarımız, son derece özelleştirilmiş PV enerji çözümlerinin geliştirilmesine olanak tanır. Bunlar, elektrik hatlarından uzakta bulunan yerleşimler için bağımsız kitlerden hibrit sistemlere kadar uzanır. Az bakım gerektiren güneş enerjisi çözümlerimiz karlı projeler sunar ve hem şebekeye bağlı hem de şebekeden bağımsız güneş enerjisi kurulumlarında projelendirme çalışmalarımız bulunmaktadır.

Ürün seçimi yalnızca en yüksek kalitede olmakla kalmaz, aynı zamanda tam olarak aradığınızı bulmanızı sağlamak için çeşitli seçenekleri de içermektedir. Birinci sınıf malzemeler, en son üretim teknolojileri ve son derece kalifiye bir ekip ile tam bir memnuniyet garantisi veriyoruz.

Projenin baştan sona tüm tasarımı, sistem uygunluğu kontrolü, ekipman boyutlandırma hesapları yaparak yatırımcıya optimum teknik ve mali bilgilerin verilerek anahtar teslim süreç yönetimlerinin tümünü kapsar.

 
 
steel3.jpg

SOLAR KONSTRÜKSİYON

Daha Fazla